Słubice

  • Info24: Projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenów polożonych w Kunowicach
  • Info24: Informacja w sprawie przekształcenia użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe w prawo własności tych gruntów
  • Info24: Zbiórki publiczne po nowemu
  • Info24: Aplikacja mobilna - "Bezpieczne Lubuskie"
  • Info24: OSTRZEGAMY PRZED CZADEM !
Tlumaczenie realizowane za pomoca translatora, Gmina Słubice nie odpowiada za treść tłumaczenia.

Kalendarz imprez


Straż Miejska w Słubicach Mapa Gminy Słubice Mapa Słubice-Frankfurt Konsultacje społeczne Zespół Administracyjny Oświaty Słubicki Miejski Ośrodek Kultury Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o. o. Miejski Klub Sportowy Polonia Biblioteka Collegium Polonicum Ośrodek Pomocy Społecznej Zakład Administracji Mieniem Komunalnym Przedsiębiorstwo Usług Komunalnym Zakład Usług Wodno-Ściekowych Lubuska Niebieska Tarcza

Szczypiornistki z SP 1 Słubice 9 zespołem w Polsce!

Od 30 maja do 2 czerwca odbywał się w Głuchołazach krajowy finał Igrzysk Dzieci w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców. Do walki o tytuł mistrza Polski przystąpiło 16 zespołów w kategorii chłopców oraz 14 drużyn w kategorii dziewcząt. W kategorii chłopców województwo lubuskie reprezentowała drużyna SP 14 z Zielonej Góry, a w kategorii dziewcząt SP 1 Słubice. Chłopcy z Zielonej Góry uplasowali się na 15. miejscu w kraju, słubiczanki na 9.

Jak mówi trener naszych szczypiornistek Jerzy Grabowski jego podopieczne miały wielką szansę na medal. - Poziomem wyszkolenia technicznego i taktycznego nie odbiegały od najlepszych drużyn w Polsce, ale zabrakło trochę szczęścia i ostatecznie zajęły tylko i aż 9 miejsce - opowiada i dodaje, że do tej pory, jest to najlepszy wynik Słubic w historii tych rozgrywek.

Złoty medal wywalczyły dziewczęta z SP Buk ( mistrz województwa wielkopolskiego), które w finale pokonały SP OMS Kwidzyn 7: 6. Brązowy medal wywalczyła drużyna SP 91 Kraków.

Wyniki meczów SP-1 Słubice: SP 1 Słubice - SP 9 Legnica ( woj. dolnośląskie) 8:9 SP-1 Słubice – SP Posada Górna ( woj. podkarpackie) 12:8 SP-1 Słubice – SP 91 Kraków ( woj. małopolskie) 4:7 SP-1 Słubice - SP z OMS Kwidzyn ( woj. pomorskie) 5:6 SP 1 Słubice – SP3 Olecko ( woj. warmińsko- mazurskie) 4:4 SP 1 Słubice – SP 49 Białystok ( woj. podlaskie) 6:3 SP -1 Słubice – KSP Kielce ( woj. świętokrzyskie) 8:5

Klasyfikacja końcowa 1. SP Buk ( woj. wielkopolskie) 2. SP z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego Kwidzyn ( woj. pomorskie) 3. SP 91 Kraków ( woj. małopolskie) 4. SP 23 Płock ( woj. mazowieckie) 5. SP 9 Legnica ( woj. dolnośląskie) 6. SP 3 Olecko ( woj. warmińsko- mazurskie) 7. PSP3 Grodków ( woj. opolskie) 8. SP3 Świebodzice (woj. dolnośląskie) 9. SP 1 Słubice ( woj. lubuskie) 10. KSP Kielce ( woj. świętokrzyskie) 11. SP 49 Białystok ( woj. podlaskie) 12. SP Dobrzany ( woj. zachodniopomorskie) 13. SP Posada Górna ( woj. podkarpackie) 14. SP 12 Piotrków Trybunalski (woj. łódzkie)

Drużyna SP-1 Słubice: Marta Heppner ( bramkarka), Oliwia Pomes, Emilia Górniak, Julia Matkowska, Gabriela Nawotczyńska, Weronika Szary, Amelia Fornalczyk, Maja Mikołajczak Lena Tańczak, Izabella Matusiak, Noemi Woźniak, Natalia Terlecka, Liliana Cyganiak

Trener: Jerzy Grabowski

Kierownik drużyny: Damian Heppner

Autor: Beata Bielecka | 7 czerwca 2019



Zdjęcia do wiadomości:

Wróć Drukuj

facebook google plus one